Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l
Rūkymo kabliai – S formos, nukirstais 45° galais, 5 mm × 150 mm, 5 vnt.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galiukais, 3 mm x 100 mm, 5 vnt.
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S, su paaštrintu galu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/vnt.
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo kabliai – S formos, aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 15 vnt.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/vnt.
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 EUR/vnt.
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10