Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Vyno rūgšties kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Citrinų rūgšties kiekio matavimas
L-obuolių rūgšties kiekio matavimas
Bendrojo SO2 kiekio matavimas
Maistinės paskirties citrinų rūgštis, 1 kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Bakterijų kultūros varškei
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Profesionalus paketas - vynas
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/vnt.
Pektinas džemams - iš citrusinių vaisių, amidintas, želėjimui, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Profesionalus paketas - misa
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros kefyrui ir rūgpieniui, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/vnt.
Skersiniai metalinėms rūkykloms (455mm) 4 vnt.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/vnt.
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
7,68 €
7,68 EUR/vnt.