Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 L
Romėniškas apvalus puodas 4 l
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Romėniškas puodas 2,5 l
24,39 €
24,39 EUR/vnt.