Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mano hobis: Naminio sūrio gamyba - knyga (lenkų kalba)
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Sūrių rūkymo tinklelis, ilgis 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros varškei
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Sodo rūkykla 200 L dragON Wood 100E – malkomis kūrenama, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
678,05 €
678,05 EUR/vnt.
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
Sūrių gamybos termometras (nuo 0 °C iki +100 °C) 19,8 cm
4,85 €
4,85 EUR/vnt.
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Sūrių dengimo vaškas, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg