Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nedūžtantis druskos areometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
1,19 €
18,31 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
15,87 EUR/kg
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Nesudužtantis sūromatis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
4,72 € 3,95 €
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Namų rūkykla puode, 35 L, ant dujinės viryklės
131,70 €
131,70 EUR/vnt.
Elektrinė rūkykla - nešiojama
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
45,16 EUR/l