Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klarowin White Plus - skaidrinimo priemonė 8 g
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Klar-zyme - skaidriklis
2,44 €
244,00 EUR/l
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin 2 - skaidriklis
1,10 €
157,14 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Pektoenzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Filtravimo maišas rėminiam presui 12 l 60 g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/vnt.
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg