Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Vyno mielės Malaga, 20 ml
Universalios vyno mielės, 20 ml
Vyno mielės Tokay, 20 ml
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
Skystas kalcio chloridas, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l