Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rėminis vaisių presas - nerūdijantis plienas, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su mediniu krepšiu, 10 l
127,80 €
127,80 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su metaliniu krepšiu, 10 l
147,56 €
147,56 EUR/vnt.
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Pektoenzym
1,95 €
195,00 EUR/l
TO butelis sultims 330 ml su dangteliu fi 43 - 6 vnt.
3,92 €
0,65 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 30 vnt.
29,75 €
0,99 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 15 vnt.
15,12 €
1,01 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Sidro rinkinys 20 L
32,19 €
32,19 EUR/vnt.