Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
Misos filtravimo maišas - kūginis - 12 l
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Termokapsulės su perforacija, juodos, Ø31 mm, 100 vnt.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/vnt.
Termokapsulės su perforacija, spalvų mišinys, 100 vnt.
6,80 € 6,31 €
Auksinės kapsulės su perforacija Ø 31 mm, 100 vnt.
Kapsulės su perforacija, raudonos, fi31mm, 100 vnt.