Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su nešimo diržais, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Kapitono butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu -6 vnt
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/vnt.
Fermentacijos indas 30 l, baltos spalvos su spauda, kraneliu ir 2 vamzdeliais - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Fermentacijos talpa 30 l su spauda, kraneliu ir 3 vamzdeliais
12,04 €
12,04 EUR/vnt.
Fermentavimo indas 30 l su spauda ir 3 vamzdeliais
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
10 l balionas su rankena ir kraneliu
16,58 €
16,58 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Skaidrus vyno butelis 0,75 L – termo plėvelės pakuotė, 8 vnt.
6,44 €
0,81 EUR/vnt.