Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
55,33 EUR/kg
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Popieriniai vazonėliai 6 x 6 x 6, 5 vnt. rinkinys
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/vnt.
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Popieriniai vazonėliai 4,5 x 5 x 4,5, rinkinys 5 vnt.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/vnt.
Granitinė virtuvinė grūstuvė su grūstuvu
12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Marmurinė virtuvinė grūstuvė, juoda, Ø 10,5 cm
9,48 € 9,02 €
9,02 EUR/vnt.