Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Kalcio chloridas sūriui, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Alaus gamybos rinkinys Coopers 86 Days Pilsner
21,95 €
12,91 EUR/kg
MikroBrowar ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kalcio chloridas sūriui - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Fermentacinės talpos kranelis - sukamasis 2.0
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Tarpinė fermentacijos talpos čiaupui, 2 vnt.
1,66 €
0,83 EUR/vnt.
Aludarystės rinkinys Coopers Mexican Cerveza
20,24 €
11,91 EUR/kg
Aludarystės termometras (0°C iki +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Mikrobravoras "1"
73,90 €
73,90 EUR/vnt.
Brewkit Coopers Brew A IPA
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
Alaus gamybos rinkinys Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Stout