Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, žalias
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, juodas
Plastikinis smulkių vaisių rinktuvas, juodas
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, žalias, iš plastiko
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Vyno mielės Burgund, 20 ml
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.