Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno matuoklis (cukromatis) - cukraus koncentracijos matavimas
6,19 €
6,19 EUR/vnt.
Daugiafunkcis matuoklis cukraus koncentracijai ir potencialiam alkoholiniam stiprumui
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Cukromatis, cukraus kiekio matuoklis 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Kapiliarinis vyno matuoklis alkoholio kiekiui matuoti
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Mini spiritometras EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Nedūžtantis sakarometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35°Blg
6,48 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Nedūžtantis sacharometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35 °Blg
3,95 €
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
85,25 EUR/l
Fermentavimo indas 15 L su dangčiu ir čiaupu
9,00 €
9,00 EUR/vnt.
Bendrojo SO2 kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Tikslus stiklinis spiritometras
10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg