Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Ketaus pakabinamas katilas su keptuve
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/vnt.
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Apvalus picos akmuo, pagamintas iš kordierito, skersmuo 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 L
Romėniškas apvalus puodas 4 l
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Picos akmuo su laikikliu ir pjaustytuvu, iš kordieryto, apvalus, 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/vnt.