Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Ketaus pakabinamas katilas su keptuve
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Romėniškas apvalus puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 L
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Apvalus romėniškas puodas 4 l
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Lininė mėsininko virvelė (240 °C) 70 m
3,41 €
0,05 EUR/m
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Lininė matinė mėsininko virvė (240 °C) 190 m
7,20 €
0,04 EUR/m
Medvilniniai mėsininko siūlai, balti (240°C) 145 m
5,19 €
Mėsos gaminių rišimo siūlai, pilki, medvilniniai (240°C), 75 m
2,92 €
Aplikatorius mėsos tinklams
14,39 €
14,39 EUR/vnt.