Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Apvalus picos akmuo, pagamintas iš kordierito, skersmuo 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Romėniškas apvalus puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Kulinarinis termometras su belaidžiu Bluetooth zondu
60,49 €
60,49 EUR/vnt.
Picos akmuo su laikikliu ir pjaustytuvu, iš kordieryto, apvalus, 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/vnt.
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
Silikoninis kepimo kilimėlis
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 l
Romėniškas puodas 4 L