Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Laužui skirtas trikojis su grotelėmis, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/vnt.
Ketaus pakabinamas katilas su keptuve
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/vnt.
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Romėniškas apvalus puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Lininė matinė mėsininko virvė (240 °C) 190 m
7,20 €
0,04 EUR/m
Medvilniniai mėsininko siūlai, balti (240°C) 145 m
5,19 €
Lininė mėsininko virvelė (240 °C) 70 m
3,41 €
0,05 EUR/m
Mėsos gaminių rišimo siūlai, pilki, medvilniniai (240°C), 75 m
2,92 €
Aplikatorius mėsos tinklams
14,39 €
14,39 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg