Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Ketaus puodas kepimui orkaitėje, 5,5 l
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (0 °C iki +100 °C) 17,5 cm
4,39 €
4,39 EUR/vnt.
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Virtuvinis termometras (nuo 0 °C iki +250 °C) 17,5 cm
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
Elektrinė rūkykla - nešiojama
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Virtuvinis termometras (0 °C iki +100 °C) 12,3 cm
4,22 €
4,22 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/vnt.