Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nedūžtantis druskos areometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Nesudužtantis sūromatis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
4,72 € 3,95 €
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Baltyminis dešrų apvalkalas, fi 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg