Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Termometras griliui ir BBQ, nuo 50 iki +500 °C, bimetalinis, 5,3 cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Adatinis mėsos minkštiklis
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Adatinis mėsos minkštiklis su saugos užraktu
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/vnt.
Orkaitės termometras (+50...+300 °C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/vnt.
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Bakterijų kultūros mėsos brandinimui, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg