Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Pusiau automatinis mėsos injektorius su adatų rinkiniu ir žarnele
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
1,19 €
18,31 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
15,87 EUR/kg
Prispaudimo akmuo statinėms, akmens masės, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Natūralūs avių žarnų apvalkalai - kalibras 18/20 mm, 15 m
4,73 €
0,32 EUR/m
Elektrinė rūkykla - nešiojama
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/vnt.
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Nesudužtantis sūromatis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
4,72 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Peklosól žolelių ir česnakų peklinimo mišinys šinkovarui, 100 g
11,90 EUR/kg
Aplikatorius mėsos tinklams
14,39 €
14,39 EUR/vnt.