Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
VSYPTO su žaliosios arbatos ir vyšnių skoniu, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės