Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
Rūkymo/grilinimo drožlės, 50% ąžuolas + 50% alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Peklosól žolelių ir česnakų peklinimo mišinys šinkovarui, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 EUR/vnt.
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys