Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
Sidro mielės Ciderini Sweet, 5 g
376,00 EUR/kg
Mielės Restart – 22 g
85,45 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
94,00 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
3,34 €
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
26,51 EUR/kg
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.