Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mano hobis: naminio vyno gamyba - rusiška versija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Midaus refraktometras
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Demižonas Dama 5 l su užsukamu kamšteliu ir plastikiniu krepšiu
5,66 €
5,66 EUR/vnt.
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Rinkinys vyno nupylimui su laikikliu ir spaustuku
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno nupylimo žarnelė su spaustuku
4,73 €
4,73 EUR/vnt.
Maišas vyno, trauktinių filtravimui - kūginis, 3 l
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg