Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Virtuvinis termometras (nuo 0 °C iki +120 °C) 20,5 cm
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Tinklelinis grotelės rūkyklai
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
Adatinis mėsos minkštiklis su saugos užraktu
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/vnt.
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg