Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Lipnios etiketės prieskoniams, apvalios, juodos – 30 vnt.
1,53 €
0,05 EUR/vnt.
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Lipnios etiketės „Folk“ 85/55 mm - 20 vnt.
2,63 € 2,39 €
0,12 EUR/vnt.
Lipnios etiketės, vaisių motyvas, 85/45 mm - 20 vnt.
2,51 € 2,22 €
0,11 EUR/vnt.
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
33,13 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Popieriniai vazonėliai 4,5 x 5 x 4,5, rinkinys 5 vnt.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/vnt.