Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 72 h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Turbo Cold mielės 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
6 kamerų fermentacijos vamzdelis v2
1,00 €
1,00 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Skysta alfa-amilazė
1,88 €
188,00 EUR/l
Nedūžtantis, daugiafunkcis rauginimo stiklainis + žnyplės, 5 l
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Nedūžtantis stiklainis rauginimui, 3 l
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/vnt.
Mielės Restart – 22 g
85,45 EUR/kg