Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Trigubas (trijų kamerų) laistymo kamuolys, skaidrus rožinis, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 €
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Skaidrus vyno butelis 0,75 L – termo plėvelės pakuotė, 8 vnt.
6,44 €
0,81 EUR/vnt.
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
94,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g