Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
45,16 EUR/l
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Nesudužtantis sūromatis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
4,72 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
55,33 EUR/kg
Adatinis mėsos minkštiklis su saugos užraktu
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/vnt.
Stiklainių kėlimo žnyplės
3,68 €
3,68 EUR/vnt.