Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Universalios vyno mielės, 20 ml
Vyno mielės Malaga, 20 ml
Vyno mielės Tokay, 20 ml
Orų stotelė RCC, DCF – elektroninė, belaidė, su apšvietimu, su jutikliu, juoda
31,95 €
31,95 EUR/vnt.
RCC meteorologinė stotelė – elektroninė, su apšvietimu, belaidė, su jutikliu, juoda
31,95 € 22,92 €
22,92 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g