Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Atsarginiai antgaliai Browin vertikaliam 5 kg dešrų kimštuvui, 6 vnt.
6,73 €
1,12 EUR/vnt.
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Termometras su dviguba skale (30°C iki 100°C) / (50°C iki 300°C) 13,0cm
5,34 €
5,34 EUR/vnt.
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
55,33 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Mėsos kepimo termometras (0°C iki +120°C) 12,5 cm
5,19 €
5,19 EUR/vnt.
Antgaliai vertikaliems dešrų kimštuvams
Virtuvinis termometras su grafika (nuo 0°C iki +100°C) 12,5 cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/vnt.
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg