Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Vyno butelis 750 ml rudas - pakuotė 8 vnt.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/vnt.
Olivinės spalvos vyno butelis 0,75 L - pakuotė 8 vnt.
6,44 €
0,81 EUR/vnt.
Skaidrus vyno butelis 0,75 L – termo plėvelės pakuotė, 8 vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 EUR/vnt.
Natūralios ąžuolo drožlės (neskrudintos), 20 g
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės, 20 g