Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Malaga, 20 ml
47,50 EUR/l
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Vyno mielės Burgund, 20 ml
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Tokay, 20 ml