Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Vyno matuoklis (cukromatis) - cukraus koncentracijos matavimas
6,19 €
6,19 EUR/vnt.
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Universalios vyno mielės, 20 ml
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Plastikinis piltuvas Ø 30 cm
7,41 €
7,41 EUR/vnt.
Fermentacinis indas 30 l su dangčiu ir čiaupu
12,92 €
12,92 EUR/vnt.