Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klarowin White Plus - skaidrinimo priemonė 8 g
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Maišas vyno, trauktinių filtravimui - kūginis, 3 l
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Klar-zyme - skaidriklis
2,44 €
244,00 EUR/l
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Pektoenzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Filtravimo maišas rėminiam presui 12 l 60 g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/vnt.
Misos filtravimo maišas - kūginis - 12 l
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg