Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
33,13 EUR/kg
Natūralios kiaulių žarnos – kalibras 28/30 mm, 15 m
5,73 €
0,38 EUR/m
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Natūralios kiaulinės žarnos 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Vertikalus dešrų kimštuvas 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/vnt.