Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klarowin White Plus - skaidrinimo priemonė 8 g
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klar-zyme - skaidriklis
2,44 €
244,00 EUR/l
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin 2 - skaidriklis
1,10 €
157,14 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Pektoenzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.