Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Natūralios ąžuolo drožlės (neskrudintos), 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
44,40 EUR/kg
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės, 20 g
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
Ąžuolo dribsniai, stipriai skrudinti, cinamoniniai, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/vnt.
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, 50% ąžuolas + 50% alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drožlės rūkymui/grilinimui, ąžuolas, 450 g, kl. 8
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
111,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg