Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Kiaulių žarnos ant juostelių 28/30 mm, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Natūralios kiaulinės žarnos 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos – kalibras 28/30 mm, 15 m
5,73 €
0,38 EUR/m
Džiovintos kiaulinės žarnos, kalibras 65 mm, 30 cm – 4 vnt.
8,07 €
2,02 EUR/vnt.
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Natūralios avių žarnos, kal. 18/20 mm, 20 m
6,63 €
0,33 EUR/m
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
1,19 €
18,31 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
33,13 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Kiaulių žarnų apvalkalai 28/30 mm ir avių žarnų apvalkalai 18/20 mm – rinkinys
11,83 €
0,30 EUR/m
Džiovinti kiauliniai apvalkalai, kalibras 100 mm, 50 cm – 2 vnt.
4,04 EUR/vnt.