Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno matuoklis (cukromatis) - cukraus koncentracijos matavimas
6,19 €
6,19 EUR/vnt.
Daugiafunkcis matuoklis cukraus koncentracijai ir potencialiam alkoholiniam stiprumui
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Cukromatis, cukraus kiekio matuoklis 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Tariamojo ekstrakto matavimas
2,92 €
2,92 EUR/vnt.
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Nedūžtantis sakarometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35°Blg
6,48 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Nedūžtantis sacharometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35 °Blg
3,95 €
Midaus refraktometras
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Kapiliarinis vyno matuoklis alkoholio kiekiui matuoti
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg