Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Džiovinti kiauliniai apvalkalai, kalibras 100 mm, 50 cm – 2 vnt.
8,07 €
4,04 EUR/vnt.
Džiovintos kiaulinės žarnos, kalibras 65 mm, 30 cm – 4 vnt.
2,02 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Stiklainis TO 2 L, fi 82/6 su spalvotu užsukamu dangteliu + žnyplės
3,97 € 3,07 €
3,07 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g