Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4–10 mm, 2 l
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
1,19 €
18,31 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg