Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - rusiška versija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Kamštis iš kamštienos 23/18 mm 100 vnt.
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/vnt.
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Fermentacijos indas su dangčiu 30 l
10,44 €
10,44 EUR/vnt.
30 L fermentacijos talpa, baltos spalvos, su 2 rūgimo vamzdeliais
Nedūžtantis sakarometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35°Blg
6,48 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Nedūžtantis sacharometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35 °Blg
3,95 €
Fermentacijos indas 30 L su dangčiu ir čiaupu
12,92 €
12,92 EUR/vnt.