Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Silikoninis kilimėlis – kočiojimo kilimėlis su spauda: šablonai ir kulinarinis skaičiuotuvas
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/vnt.
Silikoninis kepimo kilimėlis
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Ketaus pakabinamas katilas su keptuve
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/vnt.
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.