Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Peklosól žolelių ir česnakų peklinimo mišinys šinkovarui, 100 g
11,90 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Šinkovaro rinkinys – Rimtas Kąsnis 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
32,12 EUR/kg
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
18,31 EUR/kg
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
45,16 EUR/l
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg