Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 EUR/vnt.