Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Marinatas šoninei – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
47,43 EUR/kg
Granitinė virtuvinė grūstuvė su grūstuvu
12,44 €
12,44 EUR/vnt.