Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Profesionalus paketas - vynas
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/vnt.
L-obuolių rūgšties kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Tokay, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Universalios vyno mielės, 20 ml
Profesionalus paketas - misa
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Bendrojo rūgštingumo matavimas
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Bendrojo SO2 kiekio matavimas